הלשכה והאנשים בראשה

מטרת הלשכה לחזק את הקשר בין הקהילות העסקיות והחברתיות של שתי המדינות, לסייע לחברות ישראליות להכיר, לבחון ולהרחיב את פעילותן ביוון.

קצת עלינו ...

להצטרפות ללשכה מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

צוות

סבי מיוניס, יו"ר

מר סבי מיוניס, יושב ראש הלשכה, הינו איש עסקים בינ"ל ופילנטרופ, אשר עשה עליה לישראל משוויץ בשנת 2006, לאחר שהצליח והקים חברת ניהול נכסים שזכתה להכרה בין לאומית, אותה מכר בהצלחה לבנק פרטי ידוע בעולם. סבי, יליד אתונה, הינו בעל הבנה עמוקה בנעשה ביוון ובעל קשרים הדוקים עם הקהילה העסקית ביוון. כמו כן, ידוע בפעילותו לקידום האינטרסים של מדינת ישראל ובמלחמתו באנטישמיות וכן בנדיבותו כלפי הקהילה היהודת ביוןן וזו שבישראל.
סבי מכהן כדירקטור במועצת המנהלים של קרן היסוד, חבר בוועדת האנדונט שלה, משמש כיו"ר משותף של כוח המשימה כנגד אנטישמיות של הסוכנות היהודית וחבר בחבר הנאמנים של בית התפוצות ושל הסוכנות היהודית.

קובי ביטון, מנכ"ל

מר קובי ביטון, מנכ”ל הלשכה החל מחודש מרץ 2018, הוא המייסד ומנכ”ל INTEGRITAS PEOPLE & BUSINESS (IPB). לקובי ניסיון רב בניהול, פיתוח עסקי ויעוץ בתחום המיזוגים והרכישות בישראל ובשווקים בינ”ל. קובי עוסק בפיתוח עסקי, מוביל תהליכי חדשנות בארגונים ובחברות פרטיות, מייעץ ליזמים וסטארטאפים, בישראל, ביוון ובמדינות נוספות. מאז שנת 2010, קובי עוסק בתחומים אלה ובהרחבה ביוון, מכיר ומודע מאוד לאקו-סיסטם היווני וזה הישראלי והצליח להקים רשת רחבה של יזמים, אנשי עסקים וקשרים עם המנהיגות המקומית המשפיעה על דעת הקהל. כמו כן, קובי ואינטגריטס נרתמו ליוזמה ולגופים נוספים, למען עריכה והפצת הספר STARTUP NATION במהדורתו בשפה היוונית.

עו"ד תומר איסק

מזכיר הנהלה ויועץ משפטי

מר תומר איסק, מזכיר הנהלה ויועץ משפטי, בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה, תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני (ישיר) במשפטים מאוניברסיטת חיפה.
במסגרת לימודי התואר השני זכה בעבודת מחקר מצטיינת מטעם ה"מרכז למשפט וטכנולוגיה" וחברת"Aladdin" בתחום הניתוח הכלכלי וההתנהגותי של המשפט בסביבה הדיגיטאלית בפרספקטיבה של דיני הגנת הפרטיות.
הצטרף כחבר בלשכת עורכי הדין בישראל בשנת 2006 והחל משנת 2007 משמש כסנגור בבתי דין צבאיים.
התמחה בתחום הפלילי בפרקליטות מחוז חיפה והחל את דרכו כעורך דין עצמאי בתחום הפלילי וכעורך דין (כלכלן) ב"ארנסט& יאנג" (ישראל) במחלקת מיסים ותמריצים ממשלתיים.
משמש כיום כיזם וכיועץ משפטי וכלכלי לגופים בינלאומיים.

איציק קמיליאן

דובר ויחסי ציבור

מר איציק קמיליאן, דובר ויחסי ציבור, מומחה בייעוץ תקשורתי אסטרטגי למותגים ישראליים ובינלאומיים, מייעץ לשגרירויות, משרדי ממשלה וחברות טכנולוגיה.
קמיליאן מילא תפקידי ניהול בחברות מובילות לאורך השנים, הן בהיבט העסקי והן בהיבט השיווקי, ליווה מקרוב תהליכים של פיתוח עסקי והיה אחראי על שילוב ויישום מהלכים שיווקיים משמעותיים.
כמו כן, קמיליאן הינו מנכ"ל מועדון השגרירים בישראל (בהתנדבות מלאה) – חברה לתועלת הציבור שחזונה – חיזוק הקשר של הקהילה הדיפלומטית לישראל.

רועי קיט

מנהל תקשורת דיגיטלית

מר רועי קיט בעל תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפרסום ושיווק, הינו מומחה תיקשורת שיווקית דיגיטלית ומוביל דעה בתחום טכנולוגיות המחשה מתקדמות ופורצות דרך, מנטור לחברות הזנק, יועץ שיווקי, דירקטור ובעלים של החברות Dreams & Magic
ו  SimShot-VR.

וועד מנהל

הוחלט ברוב קולות למנות את החברים המנויים ברשימה שלהלן כחברי הועד המנהל עפ"י התקנון:
עמוס יצחקי

רועי קיט

עמוס שפירא

גדיאל בלושטיין

ירון יריב

איציק קמיליאן

סבי מיוניס

אחז בן ארי

שרי תבורי קורן

איתן מעוז

אשר וטורי

ועדה מייעצת

הוועדה המייעצת של לשכת המסחר ישראל-יוון תומכת בפיתוח העסקי של הלשכה על בסיס שנים רבות של ניסיון, מומחיות עסקית ומערכת מסונפת של קשרי מסחר, כלכלה ותרבות, בתחומים רבים. הוועדה מורכבת מחמישה חברים ותפקידה לסייע להנהלת הלשכה ולעומדים בראשה לקבל החלטות תוך בחינת קונפליקטים וניגוד אינטרסים וכן לקדם את פעילות הלשכה באפיקים המסייעים לצמיחת פעילות הלשכה בכלל.